mbc logo

درباره ما

به شهر کتاب مشهد خوش آمدید، ما مقصد شما برای اقلام فرهنگی، فکری و خلاقانه هستیم. فروشگاه آنلاین ما که با اشتیاق به ترویج آموزش و میراث فرهنگی و ادبی تأسیس شده است، مجموعۀ ما لوازم التحریر، کتاب، بازی های فکری، صنایع دستی ایرانی و هدایای منحصر به فرد را ارائه می دهد.

تعهد ما

کیفیت و اصالت در قلب هر کاری است که ما انجام می دهیم. ما از نزدیک با صنعتگران و تامین کنندگان کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر محصول با استانداردهای بالای ما مطابقت دارد و تعهد ما به برتری را منعکس می کند. وقتی از شهر کتاب مشهد خرید می‌کنید، فقط یک محصول را نمی‌خرید. شما از یک جامعه و یک فرهنگ حمایت می کنید.

در سفر ما به ما بپیوندید

ما از شما دعوت می کنیم تا مجموعه ما را کشف کنید و در مسیر حمایت از اعتلای دانش، خلاقیت و میراث فرهنگی به ما بپیوندید. از اینکه شهر کتاب مشهد را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای لوازم التحریر، کتاب، بازی و موارد دیگر انتخاب کردید متشکریم.

ماموریت ما

در شهر کتاب مشهد، ما در تلاشیم تا تنوع بالایی از محصولات فرهنگی آموزشی را ارائه نماییم. ماموریت ما ارائه محصولاتی است که الهام بخش، آموزشی و یادآوری از تنوع فرهنگی است. چه دانشجو باشید، چه حرفه ای، یا عاشق هنر و صنایع دستی، مجموعه ما برای پاسخگویی به نیازهای فکری و خلاقانه شما طراحی شده است.

آنچه ما ارائه می دهیم

شرکای ما